Obsługa strony www

Witamy Fora różne Obsługa strony www

Jak dodawać nowe wpisy i tematy - przeczytaj       Regulamin - przeczytaj

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma $s, i został ostatnio zaktualizowany przez  admin 5 lata, 11 miesiące temu.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #187

  admin
  Keymaster

  Na razie można uczestniczyć w dyskusjach na naszym forum bez żadnych ograniczeń, jednak zalecamy rejestrację na stronie (utworzenie indywidualnego konta wymaga tylko podania swojego adresu e-mail i wygenerowania hasła REJESTRACJA). Wpisy niezarejestrowanych użytkowników (gości) mogą zostać skasowane. Zapraszamy do dyskusji.

  UWAGA: Po napisaniu nowego tematu / odpowiedzi na jakiś post należy poczekać ok 10 minut i odświeżyć stronę aby napisać nowy temat lub post. Wpisy nie pojawiają się natychmiast dla niezarejestrowanych użytkowników (muszą zostać sprawdzone), dlatego polecamy rejestrację na stronie (trzeba tylko podać adres e-mail).
  Po rejestracji można zamieszczać (lub edytować już zamieszczone własne) nowe tematy i nowe wpisy bez ograniczeń. Edycja swojego wpisu jest możliwa przez 60 minut, potem wpis pozostaje na forum.
  Ze względu na wszechobecny spam w internecie, PIERWSZY wpis po rejestracji musi zostać sprawdzony (w celu ustalenia czy zarejestrował się na stronie faktyczny użytkownik, czy „spamer”). Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu wpisu, każdy następny wpis zalogowanego użytkownika będzie się pojawiał na stronie bez ograniczeń (po 10 minutach od wpisania pierwszego wpisu i z zastrzeżeniem, że wpis może być usunięty lub zmieniony jeśli jest niezgodny z regulaminem).

  #352

  admin
  Keymaster

  Administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum i w komentarzach.
  Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Rejestrując się lub zamieszczając jakikolwiek wpis na naszej stronie akceptujesz warunki korzystania z dostępu do możliwości zamieszczania treści:
  – żadnych wulgaryzmów/bez przekleństw – bez obrażania innych uczestników dyskusji
  – bez zamieszczania wrażliwych danych osobowych (adresy, numery telefonu itp.)
  – przestrzeganie ogólnych zasad Netykiety

  Na forum i w komentarzach udostępniamy możliwość swobodnych wypowiedzi dla każdego lecz jeśli ktoś poczuje się urażony jakąś wypowiedzią/wpisem – proszę o kontakt:
  Formularz do kontaktu z adminem strony www:
  kontakt
  Zastrzegamy sobie możliwość edytowania/usuwania wpisów niezgodnych z w.w. regulaminem (edytowane wpisy będą odpowiednio oznaczone). Wpisy na forum lub w komentarzach, niezgodne z regulaminem, będą usuwane.
  Użytkownik zamieszczający wpisy niezgodne z regulaminem lub spam zostanie zablokowany/pozbawiony dostępu do strony.  (po ostrzeżeniu – email)

  #495

  admin
  Keymaster

  Na stronie można zarejestrować się klikając w menu po lewej odnośnik „nowy użytkownik”

  Pojawi się okienko :

  Po wpisaniu nazwy i adresu proszę sprawdzić w odebranych e-mailach hasło do logowania.

  Następnie na stronie w menu po lewej kliknąć „LOGOWANIE”, wpisać nazwę i otrzymane e-mailem hasło.

  Po zalogowaniu pojawi się u góry strony belka z napisem:

  Klikając u góry po prawej stronie można uzupełnić/zmienić dane w profilu:

  Po rejestracji można uczestniczyć w dyskusjach bez konieczności przepisywania kodów bezpieczeństwa, bez czekania na sprawdzenie wpisów.

  W przypadku problemów z rejestracją lub innych, związanych ze stroną www proszę o kontakt.

  Przetestuj opcje forum (dla zarejestrowanych użytkowników)

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.